درباره ما

 

سیدابراهیم عربشاهی

کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار علاقمند به برنامه نویسی ، طبیعت و... ، بیشتر فعالیتم در حوزه فناوری اطلاعات می باشد . من خیلی خوش شانس بودم در شرایطی قرار گرفتم که بعد از چند سال دوباره برنامه نویسی را شروع کرده و توانستم نرم افزارهای بنویسم که سرعت انجام کارهای من را چند برابر کرد. بعد از مدتی متوجه شدم بعضی سازمانها و اشخاص علاقه مند به استفاده از نرم افزارهای من هستن بنابراین تصمیم کرفتم محصولاتم روی سایتم قرار بدم که خدا رو شکر با استقبال خیلی خوبی مواجه شد . در ادامه با گذشت زمان با استفاده از نظرات ارزشمند کاربران عزیز ، نرم افزارهای ما کاملتر ، دقیقتر و بی نقصتر شدن و امروز سافت تک به خود افتخار میکند که صدها سازمان و شرکت و... به ما اعتماد کرده و از محصولات ما استفاده میکنند.
امیدوارم شما هم از محصولات ما استفاده و از آنها لذت ببرید. به یاد داشته باشید بعضی وقتها یک نرم افزار  می تواند کار یک نیروی انسانی را در مدت کوتاهتر انجام داده و در هزینه و وقت شما صرفه جویی کند .

 

 

 

شماره مجور فعالیت : ف/55/م س/99/51  از اداره فرهنگ و رفاه اجتماعی و اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی در رشته شغلی برنامه نویسی 

ما را با پیشنهادات و انتقادات سازنده خود جهت ارائه محصولات هرچه بهتر و با کیفیت تر یاری نماید.

از اعتماد شما متشکریم.

 

 

 

دیدگاه‌ها   

0 #1 عطریان 1398-05-24 06:38
سلام
موفق باشید
پاسخ :
سپاس فراوان
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارتباط با ما ...

شماره تماس :      O93539O7717

                           051-43213282

ایمیل :                mysofttec @ gmail.com

کانال ما در پیام رسانها :      softtec@

ارتباط با ما در پیام رسانها :  SofttecAdmin@

آدرس :               نیشابور - بلوار بعثت - تقاطع چهارراه آفتاب - ساختمان 56 - سافت تک                           

برخی از مشتریان ما